POSZUKUJEMY KIEROWCÓW Z PRAWEM JAZDY KLASY C LUB CE OD ZARAZ!

Wynagrodzenie miesieczne 2800,00 € brutto
Zakwaterowanie kosztuje 300 €/mcs - dla naszych kierowcow za darmo!

Arbeitsort: 53489 Sinzig
Tätigkeitsbereich: • Entsorgung / Abfallbeseitigung
• Baustellenverkehr
Nahverkehr / Fernverkehr: Die Stelle ist im Nahverkehr
National / International: Die Stelle ist im nationalen Bereich (Im Land des Firmenstandortes)

Über die Firma Environmental-Service GmbH:
Nasza firma Environmental-Service GmbH in Sinzig zajmuje sie pracami
porzadkowymi przy drogach i autostradach.

Wiecej informacji na naszej stronie internetowej:
environmental-service.de

Stellenbeschreibung:
POSZUKUJEMY KIEROWCÓW Z PRAWEM JAZDY KLASY C LUB C + E OD ZARAZ!

Praca odbwa sie na terenie niemiec w zaleznosci od zlecenia.

Oferujemy:
• Stala niemiecka umowe o prace po 6 miesiecznym okresie probnym
• Wynagrodzenie miesieczne 2800,00 € brutto
• Zakwaterowanie kosztuje 300 €/mcs - dla naszych kierowcow za darmo!
Ihr Profil:
Oczekujemy:
• Prawo jazdy karegorii C lub CE
• Chec do pracy
• Mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego – ale nie obowiazkowa!
Erforderliche Führerscheine:
• C
• CE
Anstellung:
• Vollzeit
Arbeitszeit:
Tagsüber

Muß auch am Wochenende gearbeitet werden?
Ja mit Wochenendarbeit
Reise-/ Montagebereitschaft:
Uneingeschränkt
Verdienst:
2800 Euro brutto
Beginn:
Ab sofort
Kontaktaufnahme:
• Telefonisch
• Schriftlich
• Email
Zusätzliche Informationen:
Zainteresowanych prosimy o kontakt! Od poniedzialku do piatku w
godzinach 8-16.
0049 176 800 008 84
Ansprechpartner & Kontakt
Environmental-Service GmbH
Eisenbahnstraße 37 | 53489 Sinzig | Rheinland-Pfalz / Deutschland

Ansprechpartner: Frau Anna Schramowski
Tel.:  0049 26 42 / 90 65 290
Handy: 0049 176 80 00 08 84
Email: a.schramowski@environmental-service.de